Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Do komentářů můžete napsat třeba i medvědovi. My mu to přečteme a když napíšete do dopisu jeho jméno, tak to i pozná.

Umí už T , I, A, U, K a učí se N (ale to mu ještě moc nejde).

 

 

 

 

Obrazek

Nebo kontaktujte přímo naší vedoucí Pěvu Vosátkovou:

Tel:    775 641 047

  

e-mail:    ucetni@maxcars.cz         

nebo:   info@mazoretky-radotinskypohar.cz

             

Pokud máte cokoli, co by stálo za zveřejnění na těchto stránkách můžete to poslat na : jelinkova.26@seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ťutince

(Pěva, 7. 7. 2009 22:41)

Gratuluji k vlastnímu blogu - to mě dost překvapilo, ale také hodně potěšilo. Máme moc šikovnou medvědici!!! Koukám, že i naši maskoti jsou chytří (nejen mažoretky).

:)..svatá pravda:)

(bohouš, 2. 7. 2009 21:30)

to máte každopádně pravdu..tak se uvidíme na tréningu nebo v září na vystoupení..už se nemůžu dočkat:)stále mě schází tři podpisy:) hezký večer a užijte pohodovej prodlouženej víkend:)

srázek

(Jana M., 2. 7. 2009 0:12)

Také přeji holčinám, ale i dospělákům, aby si to na soustředění bezva užili a aby jim počasí přálo. Pokud jde o srázek, přikláním se k názoru Katky, že jen těžko na něj najdeme termín během prázdnin, protože holky mají dost plné diáře :-))

zase jáá:-)

(bohouš, 1. 7. 2009 18:03)

tak povstalci odjeli snad jim bude přát počásko i trenérky že se vykoupou v bazénu..sice je tam ledárna..ale v těch vedrech to nemá chybu..už se nemůžu dočkat září:-)tak s tím srázkem jak?zvládnem to nějak?.-)

.už se to blíží:-)

(zvonda, 25. 6. 2009 15:18)

tak jak u vás doma probíhají přípravy na odjezd povstalců??.-)

jen tak..

(zvonda, 24. 6. 2009 22:49)

dobrouuu noc:))

srázek

(Zvonda, 24. 6. 2009 22:01)

tak první návrh:)co den po návratu?já se jsem na rock for peoplu:)a vracím se v ůterý :)

Sraz

(Kateřina, 24. 6. 2009 20:47)

A nebudete u návratu ze soustředění??
S tím prázdninovým srazem to moc reálně nevidím. Myslím, že jen těžko najdeme termín, kdy tu bude aspoň většina holek.

Preklepy:-(

(Opet ja:-), 24. 6. 2009 20:41)

Pisu to z telefonu:-(u odjezdu bohuzel nebudu a nejaky sraz sem nemyslel o vikendu ale o prazdninach,co vy na to?:-)hezky vecer vsem a brzy nashledanou.:-)

dík:)

(Zvonda, 24. 6. 2009 19:11)

za to Cd....u budu bohužel nebudu musím roztáčet kola pětiletky:)jinam mme od Pěvi slíbené adresy všech tak ty nosiče rozešleme poštou:)tak snad budou příjemná památka....neudělme o víkendu nějakou slezinu?.)

čtvrtek

(Jana M., 24. 6. 2009 14:00)

Možná se najde víc těch, kteří si stejně jako já nepamatují, že zítra už trénink není. Teď mi to psala Pěva. CD s fotkama tedy dovezu až k autobusu k odjezdu na soustředění

re DVD

(zvoník:-), 23. 6. 2009 15:44)

Péťa na tréning dorazí tak to proberu a nějakou vyberu díky:-)jinak na kameře mám vše kromě Strakonického defilé...opravdu v tom dešti to nešlo:-(jinak z těch poděbrad podiovka snad bude dorá kvalita záznamu není na vysoké ůrovni...ono zkuste si fandit zvonit a v druhé ruce držet kameru:-))))

DVD

(Jana M., 23. 6. 2009 11:02)

Musím poděkovat panu Bohoušovi za jeho nadšení - podepisování zvonu bylo pro holčiny milým překvapením a po vystoupení si mezi sebou hodně povídaly právě o tom, že zvon slyšely a že to bylo bezva :-)). A protože pan Bohouš má i výšku na to, aby vystoupení přes všechny diváky v Poděbradech mohl natočit, bude fajn mít vzpomínku na takový úspěch, jakým účast ve finále MČR byla. Protože jsme jako doprovodné maminky fotily co se dalo a fotek je opravdu mnoho, takže ani není možné všechny umístit na těchto stránkách, vypálím vše na CD a pošlu ho ve čtvrtek - pokud bude Péťa na tréninku, panu Bohoušovi, který jistě z fotek vybere nějakou na obal DVD a další fotky by mohly být na nosiši také umístěny, jsou tam dost povedené kousky :-)).

poslední trénink

(Monika DP, 23. 6. 2009 8:26)

Milí rodiče,
z Poděbrad zůstalo 874,-Kč, dovolím si bez Vašeho souhlasu za ně koupit oběma trenérkám kytičky,jako poděkování za celoroční píli a trpělivost s našimi holčičkami.
A k panu Bohoušovi........Váš klobouk a to nadšené fandění(i když jsem ho mohla hodnotit jen v neděli)mě úplně dostalo! Jako návrh na obal DVD bych udělala třeba nějakou legrácku jako má např. pí.Machová vyfocené holky na lavičce, každopádně jsem nadšená, že něco takového vznikne.......SUPER. Maminka od KLaudie

:-)

(Bohouš, 23. 6. 2009 7:51)

...to máte pravdu holek je 23-jednoduchá matematika cca 46rodičů:-) kolik jich bylo se podívat ve Strakonicích?podpořit své ratolesti?..je to dálka ano..ale Poděbrady máme přeci jen 50km za Prahou:(tak přeci ta základna pro podproru holek by mohla být trošku větší než je nyní:-)stránky máte hezké..tak na dalších vystoupeních naviděnou:-)))))a čekám nějaké ty návrhy na ten obal toho dývka:-)

odpověď Bohoušovi

(Katka, 22. 6. 2009 23:09)

Nejdříve bych chtěla napsat, že jsem hrozně ráda, že Vás soutěže tolik vzaly. I já jsem tomu propadla, což dokládám existencí těchto stránek. Za těch několik let, co Maxinky existují se kolem holek vytvořila poměrně dobře fungující skupina rodičů a fanoušků. Je tu několik maminek (bohužel pořád stejných), které ochotně jezdí s holkama na soutěže. Maxinky jsou celkem bezproblémová parta, ale je jich hodně a třeba jen nosit celý den na zádech v batohu pití pro všechny je výkon hodný olympionika. Dále je tu další skupina rodičů, kteří vždy před soutěží přinesou něco na přilepšenou. Někdo upeče něco sladkého, někdo přinese ovoce, jeden tatínek pravidelně nosí obrovskou tašku plnou limonád. Ale bohužel jsou i takoví rodiče, kteří nepomohou nikdy. Nevyčítám jim to, je to jejich škoda. Ani nevědí o co přicházejí.
Váš nepřehlédnutelný modrobílý klobouk a nepřeslechnutelný zvon byl pro holky také velká pomoc. Mám pocit, že takovéto "drobnosti" jsou pro holky daleko důležitější, než rozjetá diskuse na stránkách.

jen tak:-)

(bohouš, 22. 6. 2009 19:31)

...popravdě...ještě tak rok zpět sem věděl o mažoretkách jen to že to jsou holky v krátkejch sukníkách co jen tak někde pochodují a točí tím nesmyslem kterému říkaj asi hůlka:-)na prvním vystoupení holek sem byl na Kladně...byl sem z toho celej vedle...ta atmosféra....co se dá předvádět...radost se dívat...nenechal sem si ujít vystoupení v Pístnici:-)a následovali Strakonice..počasí zrovna holkám moc při pochodu nepřálo..ale popasovali se s tím na jedničku..a o nedělní podivce ani nemluvím..atmosféra ve Strakonicích byla ůplně o něčem jiném než na Kladně..už se i víc fandilo...krása srdce jen zaplesalo...no a nyní to byli Poděbrady...pověřil sem strejdu..vykoval zvon...a opět ta atmosféra jak se fandilo..co předváděli samotné skupiny no radost se podívat..ale proč to celé píšu po shlédnutí jiných stránek mažoretek..Litvínovskch..Olešnice...Vratimov...atd...tam se jim to na diskuzi jen hemží přispěvky..tady jen po zkromnu...vím že přístup k internetu nemá každý..ale něco by sem se pohlo víc psát...ty holčiny si to přeci čtou také:-)vždyď byli 10-té nej z celé Čr(ale pro nás sou JEDNIČKY) a před tím se nedá nic jiného než-li smeknout(samozřejmě že modrobílí klobouk):-)mám na kameře jak to vznikalo z Kladna až do Poděbrad..udělám nějaké památeční dvd..mohli bychom to dát holkám jako památku na jejich cestu která nebyla vůbec jednoduchá ale po právu zasloužená..:)tak pokud máte něký nápad na obal toho dývka pošlete mailíkem:-)bohousky@seznam.cz..p.s chybí mě ještě podpisy třech nemocných holek a koučů na zvonu:-)a otisk Tlapky ťutilky:-)

super:-)

(Bohouš, 22. 6. 2009 12:10)

Poděbrady parádes hodně štěstí do dalších soutěží:-)i když ten zvon měl být vítěznej..ale stejně paráááda:-)cgtělo by to nějaký oficiální fanklub:-)možná by to šlo lépe:)

Děvčata děkujeme!!!

(Ivana K.(Markétka), 21. 6. 2009 20:54)

Milé mažoretky byly jste v Poděbradech skvělé!!!Děkujeme vám za úžasný zážitek!!!Jen tak dál....

držíme palečky do poděbrad

(dandulka, 20. 6. 2009 21:16)

holčiny držíme vám palečky , jste šikulky ahoj barča z dandulek


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »